Nauka golfa z 4GOLFERS

Dlaczego warto wybrać „4 GOLFERS”?

Profesjonalni Instruktorzy:

Nasi instruktorzy to pasjonaci golfa, którzy nie tylko grają, skutecznie uczą , ale także potrafią przekazać swoją wiedzę i umiejętności w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego ucznia. Dzięki ich doświadczeniu i indywidualnemu podejściu, każdy kursant może liczyć na szybką poprawę swoich umiejętności.

Kompleksowe Kursy:

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z golfem, czy jesteś doświadczonym graczem, w „4 GOLFERS” znajdziesz kurs odpowiedni dla siebie. Nasza oferta obejmuje zarówno podstawowe lekcje dla początkujących, jak i zaawansowane treningi dla graczy pragnących doskonalić swoje umiejętności.

Miejsce szkolen:

Co czyni „4 GOLFERS” jeszcze bardziej wyjątkową szkoła golfa?

Od lat współpracujemy z wszystkimi obiektami na terenie południowej Polski , zatem nasze zajęcia możemy przeprowadzić wszędzie. Głównie zajęcia prowadzimy w Rybniku i Gliwciach, ale zajęcia możemy przeprowadzić wszędzie

Wyposażenie:

W „4 GOLFERS” dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych uczniów. Zaczynając nie musisz posiadać sprzętu. Otrzymujesz od nas wszystko co jest Ci potrzebne. Wystarczy że przyjdziesz i będziesz otwarty na naukę

Technologia

W naszym szkoleniu wykorzystujemy najnowsze technologie. Monitory Trackmana , Garmina oraz najlepszy system do puttowania CAPTO

Dołącz do Nas!

Jeśli chcesz odkryć pasję do golfa i zgłębić jego tajniki w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze, to „4 GOLFERS” jest szkołą, które spełni Twoje oczekiwania. Nie czekaj dłużej – zapisz się już dziś i rozpocznij swoją golfową przygodę!